main_banner
Мікропротезування вкладками

Що робити зі зруйнованими зубами більш як на 30 % і менш як на 80 %? Робити пломбу — ризиковано (щоб не зламався зуб повністю), ставити коронку — шкода препарувати здорові тканини зуба. Чи є альтернативи? Так! Протезування зубів вкладками. Вкладка — це мікропротез, який відновлює відсутні тканини зуба. Ми пропонуємо своїм пацієнтам мікропротези з композита й пресованої кераміки. Не менш важливим за матеріал вкладок є точність виготовлення мікропротеза. Протезування зубів у стоматологічній клініці VINIR починається з попереднього моделювання зубів тимчасовими пломбами, потім проводиться точне препарування. Наші лабораторії працюють цифровими технологіями, що дають неймовірну точність робіт. Після контрольної перевірки точності в порожнині рота лікар приступає до фіксації роботи. Фіксуємо вкладки надміцним композитом, проводимо діагностику щільності змикання зубів і (при необхідності) мінімально пришліфовуємо їх для комфортного і правильного жування. Процедура відновлення зуба в такий спосіб є тривалою, проте результат — довговічним, і ми сміливо даємо 3 роки гарантії на наші роботи, запропоновані лікарем за медичними показами.

Вартість
лікування
*Ціни зазначені в гривнях
Розширена консультація зі складанням плану лікування та описом рентгену
150
Вкладка із пресованої кераміки E-max
3550 - 4900
Всі ціни
Advanced treatment technology
photo
Лікування без болю
Застосовуємо безпечну сучасну анестезію. Надаємо послугу «лікування вві сні».
photo
Усі фахівці під одним дахом
Надаємо всі стоматологічні послуги в одному приміщенні клініки: від чистки до імплантації.
photo
Доступні ціни на якісні послуги
Ціни на послуги в нашій стоматологічній клініці не є низькими, але залишаються прийнятними для пацієнта. Ми використовуємо якісне обладнання та хороші матеріали, даємо гарантію на свою роботу.
photo
Стоматологічний туризм
Якість послуг, які ми надаємо, приваблює щороку більше пацієнтів з інших регіонів. Майже третина наших пацієнтів — з інших міст, близько 10 % приїздить до нас з-за кордону.
photo
Клієнтоорієнтованість
Якщо ви обмежені в часі, ви все одно отримаєте висококласні якісні послуги. Ми складаємо логістику відвідувань, де продумуємо, коли провести видалення, коли — імплантацію; коли поставити брекети, а коли між цими процедурами полікувати всі зуби, щоб не втратити дорогоцінний час.
photo
Чіткість, ясність, прозорість
Складаємо план лікування, де прописуємо термін лікування, усі етапи лікування та витрати пацієнта максимально детально.