main_banner
Дентальна імплантація

Вам набридло щодня знімати протези? Ви не почуваєтеся вільно, бо протез може випасти? Ви не хочете псувати зуби мостовими протезами?

Приходьте до нас на протезування на імплантатах!

Стоматологи клініки VINIR проводять дентальну імплантацію за допомогою хірургічних шаблонів, що суттєво полегшує післяопераційний період і точність самої операції. Щоб усмішка була гарною, ми проводимо індивідуалізацію ясенного краю за допомогою тимчасових коронок і пластики м’яких тканин.

Стоматологічна клініка VINIR працює однією з найкращих імплантологічних систем у світі — системою Straumann (Швейцарія). Також працюємо корейською системою Osstem, яка є п’ятою системою у світі, та однією з найбільш розповсюджених в Україні системою Megagen, яка має багато переваг в тотальних реконструкціях усіх зубів на імплантах. За необхідності проводимо одномоментне видалення зуба і протезування тимчасовою коронкою в один візит. У складних випадках, коли зруйновані або відсутні всі зуби, ми працюємо методикою «Усе на 4» або «Усе на 6». Ця методика дозволяє встановити 4 або 6 імплантів на одну щелепу і в той самий день поставити тимчасові зуби — і ви ні дня не залишитеся без зубів.

Усі запитання про процес імплантації, протипоказання та наслідки процедури ви можете поставити нам на консультації.

Вартість лікування
*Ціни зазначені в гривнях
Розширена консультація зі складанням плану лікування та описом рентгену
150
Імплант OSSTEM (Корея)
10300
Імплант MEGAGEN (Корея)
9900
Імплант Straumann Roxolid SLA (Швейцарія)
19500
Всі ціни
Переваги лікування у клініці Vinir
photo
Лікування без болю
Застосовуємо безпечну сучасну анестезію. Надаємо послугу «лікування вві сні».
photo
Усі фахівці під одним дахом
Надаємо всі стоматологічні послуги в одному приміщенні клініки: від чистки до імплантації.
photo
Доступні ціни на якісні послуги
Ціни на послуги в нашій стоматологічній клініці не є низькими, але залишаються прийнятними для пацієнта. Ми використовуємо якісне обладнання та хороші матеріали, даємо гарантію на свою роботу.
photo
Стоматологічний туризм
Якість послуг, які ми надаємо, приваблює щороку більше пацієнтів з інших регіонів. Майже третина наших пацієнтів — з інших міст, близько 10 % приїздить до нас з-за кордону.
photo
Клієнтоорієнтованість
Якщо ви обмежені в часі, ви все одно отримаєте висококласні якісні послуги. Ми складаємо логістику відвідувань, де продумуємо, коли провести видалення, коли — імплантацію; коли поставити брекети, а коли між цими процедурами полікувати всі зуби, щоб не втратити дорогоцінний час.
photo
Чіткість, ясність, прозорість
Складаємо план лікування, де прописуємо термін лікування, усі етапи лікування та витрати пацієнта максимально детально.