(044)384-48-17
(068)708-58-05
(093)630-62-50
г. Киев
пр-т Григоренко 16
м. Позняки
300

 


 

Сучасне протезування зубів в стоматологічній клініці VINIR

Найчастішим методом відновлення зуба є пломбування або протезування зубів коронками. На жаль це дві крайності.

Так де ж знайти золоту середину? Показаннями до пломбування є руйнування до 30% зуба, а до протезування коронками більш ніж 80%. Вихід є і це протезування зубів вкладками.

Зубна вкладка - це мікропротез, який відновлює відсутні тканини зуба, іншими словами - пломба, яка виготовляється в зуботехнічній лабораторії з різних матеріалів (композит, кераміка, золото і т.д.). Багаторічні спостереження стоматологів показують, що відновлення великих дефектів зуба пломбами призводить до руйнування його тонких стінок як наслідок усадки матеріалу (зменшення обсягу під час полімеризації. Чим більше обсяг тим більше усадка).

При виготовленні вкладки, вся усадка відбувається на моделі і після її фіксації будь-яку напругу на стінку зуба відсутня. Ми пропонуємо протезування вкладками з композиту і пресованої кераміки, які повністю задовольнять ваші потреби.

Матеріал з якого роблять вкладки це дуже важливо, але більш важливим є точність виготовлення будь-якої роботи. Якщо вам треба протезуванні зубів в Києві, дуже швидко, дуже красиво, дуже дешево, дуже якісно і т.д.- це не до нас. Все крім швидко. Ми робимо предворительно моделировку ваших зубів тимчасовими реставраціями, точну препаровку, виготовлення наших робот проводять ретельно і досвідчені зубні техніки. Фіксація всіх робот проводиться на надміцний композит. Після фіксації ми проводимо діагностику плотнасті змикання зубів і при необхідності проводимо мінімальну прішліфовкой до ідеального і комфортного жування. Після такого протоколу лікування ми сміливо даємо 3 роки гарантії.


 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию.
Пожалуйста, заполните все обязательные поля
Я согласен с вашими правилами и условиями
Отправляя эту форму, я подтверждаю, что мне действительно нужна помощь стоматолога.