(044)384-48-17
(068)708-58-05
(093)630-62-50
г. Киев
пр-т Григоренко 16
м. Позняки
300

 

Що таке професійна чистка зубів в стоматологічній клініці

Професійна гігієна є частиною профілактики захворювань тканин парадонта. З гігієни починається будь-яке стоматологічне втручання. Вона веде до значного зменшення кількості патогенних мікроорганізмів у порожнині рота, які негативно впливають на зуби і ясна.
У стоматологічній клініці "VINIR" професійна чистка зубів проводиться за допомогою ультразвуку, який знімає тверді відкладення. М'який зубний наліт, (наліт курця), наліт від харчових барвників видаляється повітряно-абразивної обробкою. Для цих цілей стоматологічна клініка використовує сучасний прилад PROPHYFLEX фірми KaVo.

 

Обробка здійснюється спеціальним порошком карбонатом кальцію (PROPHYPEARLS). Частинки порошку prophyflex wirkung мають форму сфери і пористу структуру, стикаючись з поверхнею зуба створюють ефект "сніжки". Це дозволяє ефективного видалити наліт і не травмувати емаль зуба, на відміну від порошку на основі бікарбонату натрію, частинки якого мають гострі краї і через свою структури створюють абразивную поверхню.
Потім все зуби поліруються фторосодержащее малоабразивних пастою. Після таких заходів зуби набувають природний колір і навіть стають білішими. Заключним етапом гігієни є нанесення гелю проти чутливості зубів і для профілактики карієсу.
І звичайно ми не зможемо вас відпустити без уроку гігієни. Наші стоматологи навчать вас як правильно чистити зуби, підберуть засоби гігієни, необхідні саме вам. Порадять зубні пасти.

 

 


 

Запишитесь на бесплатную консультацию.
Пожалуйста, заполните все обязательные поля
Я согласен с вашими правилами и условиями
Отправляя эту форму, я подтверждаю, что мне действительно нужна помощь стоматолога.