(044)384-48-17
(068)708-58-05
(093)630-62-50
г. Киев
пр-т Григоренко 16
м. Позняки
300

Професійна гігієна

Професiйна гігієна є невід’ємною частиною профілактики захворювань тканин пародонту. З гігієни починається  будь-яке стоматологічне втручання. Вона веде до значного зменшення кількості патогенних мікроорганізмів в порожнині рота, які негативно впливають на зуби та ясна.

В клініці “Вінір” професійна чистка проводиться за допомогою ультразвуку, який знімає тверді над’ясенні зубні відкладення. М’який зубний наліт, “наліт курця”, наліт від харчових барвників видаляється повітряно-абразивною  обробкою. З цією метою ми використовуємо сучасний прилад PROPHYFLEX фірми KaVo.

 

Обробка здійснюється спеціальним порошком карбонатом кальцію (PROPHY PEARLS). Частинки порошка мають форму сфери та пористу структуру, стикаючись з поверхнею зуба створюють ефект “снігової кулі”. Це дозволяє ефективно видалити наліт та не травмувати емаль зуба, на відміну від порошка на основі бікарбонату натрію (соди), частинки якого мають гострі краї та через свою структуру створюють мікроабразивну поверхню.

Потім всі зуби поліруються фторвмісною малоабразивною пастою. Після таких заходів зуби набувають природний колір, та, навіть, стають білішими. Заключним єтапом гігієни є нанесення геля проти чуттевості зубів та для профілактики карієсу.

І, звісно, ми не зможемо вас відпустити без урока гігієни. Наші спеціалісти навчать як правильно чистити зуби, підберуть засоби гігієни, необхідні саме вам. Порадять гігієнічні чи лікувально-профілактичні зубні пасти.

Ми зробимо все, щоб ви залишились задоволені своєю посмішкою.