(044)384-48-17
(068)708-58-05
(093)630-62-50
г. Киев
пр-т Григоренко 16
м. Позняки
300

Розвиток загальних запалень

Основним фактором розвитку запальних захворювань тканин пародонту є наявність біоплівки (сукупність мікроорганизмів) на поверхні зуба. Під дією слини та інших факторів мікроби мінералізуються та утворюються тверді зубні відкладення.  В нормі ясна щільно прилягають до поверхні кореня зуба,   а при неякісної гігієни мікроорганізми потрапляють між зубом та яснами і утворюється, так звана, «пародонтальна кишеня»
.

Так розвивається захворювання під назвою ПАРОДОНТИТ.

Запорукою  успіху лікування та профілактики запальних захворювань тканин пародонту є видалення біоплівки, над- та під’ясенних зубних відкладень зі всіх поверхонь зубів. Найбільш якісний та довготривалий ефект можно здобути при поєднанні ручних та апаратних методів видалення зубних відкладень. В клініці Vinir для видалення над’ясених зубних відкладень ми використовуємо ультразвук, під’ясенну терапію ми проводимо методом закритого кюретажу, який прийнято вважати “золотим стандартом” у пародонтології. Кюретаж проводиться ручними інструментами- кюретами,  за формою які точно відповідають анатомії зуба задля єфективної обробки всіх поверхонь зубів .

Для підтримуючої терапії ми використовуємо метод повітряно-абразивної обробки поверхні зубів порошком на основі гліцину (амінорозчинної кислоти).  На сьогодні це єдиний порошок,  який дозволяє видалити над’ясенний та під’ясенний наліт та полірує поверхню кореня в пародонтальній кишені.